ŻEGNAJ SZKOŁO! 

Tyle razem dróg przebytych, tyle ścieżek przedeptanych...

W piątek 27 czerwca 2014r. o godzinie 1000 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2013/2014 i pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Po raz ostatni szkolny dzwonek zadzwonił dla uczniów klas trzecich Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Szczęśliwej drogi już czas...

Nie życzymy Wam tego co wszyscy,
bo to już wiecie. Życzymy ciekawych pomysłów
i ich realizacji.

Dobrych wyborów, gdy okaże się, że jesteście
na dróg rozstaju.

Byście spotykali tylko ludzi - aniołów. 

Optymizmu od stóp po czubek głowy,

Byście, cokolwiek robicie, angażowali się w całości,
a nie do połowy.

Kolejny etap edukacji w murach naszej Placówki od września rozpoczną uczniowie ostatnich klas gimnazjum. Po wakacjach znów się z nimi spotkamy!

Absolwenci przygotowali krótką część artystyczną w postaci montażu muzyczno-słownego oraz układów tanecznych. Nie zabrakło podziękowań, kwiatów i wzruszeń. Wszak to dla niektórych ostatni szkolny dzień.

        

          

Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością p. Krzysztof Konstanty – dyrektor Powiatowego Zespołu Oświatowego. Licznie przybyli rodzice uczniów na czele z p. Grażyną Kulik przewodniczącą Rady Rodziców.

     

Przyszedł czas na podsumowania i wręczenie nagród uczniom za piękne świadectwa i zaangażowanie w życie Szkoły oraz udział w konkursach organizowanych w ostatnich tygodniach roku szkolnego. Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu na SUPER KLASĘ. W minionym roku tytuł ten zdobyły klasy IIIaz i IIIazp a tytuł SUPER WYCHOWAWCYp. I. Sulej i p. M. Wielgosz. W związku z zakończeniem kadencji Pani dyrektor podziękowała też dotychczasowym opiekunkom Samorządu Uczniowskiego – paniom Maryli Woźniak, Renacie Bednarczyk i Małgorzacie Wielgosz.

     

     

     

     

Życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji pożegnaliśmy kolegów, koleżanki i naszych nauczycieli.

Do widzenia szkoło!
Zakwitły akacje, dojrzały truskawki...
Pora na wakacje!

 

 

(Opracowała: M. Wielgosz)

 

Archiwum - powrót

Aktualności