WALENTYNKI

       W dniu 11-02-2010r. w szkole obchodziliśmy Święto Zakochanych - „Walentynki”. Zorganizowany został przez panie: B. Tryboń, A. Sójkę, A. Koźlak
i B. Jakubiec. W tym dniu obowiązkowym kolorem był kolor czerwony. Dominował on wśród garderoby nie tylko uczniów ale i nauczycieli. Nastrój walentynkowy widoczny był także w dekoracjach znajdujących się na korytarzach szkolnych.

Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną podczas której  nastąpiło rozstrzygnięcie wcześniej ogłoszonych konkursów: „Najpiękniejsza kartka walentynkowa” oraz Najsympatyczniejsza Dziewczyna – Agata Nowak i Najsympatyczniejszy Chłopak – Wojtek Czubaszek.

       

Następnie rozdawano pocztę walentynkową oraz słuchaliśmy poezji miłosnej w wykonaniu uczniów szkoły, podczas konkursu recytatorskiego pt. „Strofy dla Ciebie”, przygotowanego przez panie: E. Kłosińską, M. Wielgosz i R. Bednarczyk.

 

 

     

 

    

   

   

    

Uczniowie brali również udział w różnych konkurencjach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.

         

                                 

  

      

Na zakończenie uroczystości oglądaliśmy występ nauczycieli: p. Bogdana Makosza i p. Beaty Jakubiec którzy wcielili się w postacie z wiersza T. Śliwiaka pt. „Zakochana Żaba”.

    

Wszyscy bawili się wyśmienicie i z niecierpliwością czekają na kolejne obchody święta zakochanych.

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót