DZIEŃ SPORTU
 I TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ

 

Dnia 18 października 2011r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu i Twórczości Artystycznej.

W tym dniu uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych i zajęciach sportowych, które poprowadzili dla nich specjalnie zaproszeni goście.

  

   

  

   

 

  

  Dzieci i młodzież mogły popisać się swoimi talentami artystycznymi podczas zajęć malarskich pod okiem pana Mirosława Greluka. Tematem przewodnim prac malarskich była obecna pora roku - jesień. Uczniowie poznali różne sposoby mieszania i nakładania barw. Z zainteresowaniem słuchali udzielanych wskazówek. Mirosław Greluk obiecał uczniom, że jeszcze w tym roku odwiedzi szkołę i wspólnie z nimi będzie malował.

    

    

Ponadto młodzież uczestniczyła w zajęciach z papieroplastyki, gdzie pod kierunkiem pani Marii Woźniak – kawalera Orderu Uśmiechu doskonaliła swoje umiejętności manualne tworząc przepiękne kwiaty z bibuły. Uczniowie krok po kroku uczyli się wykonywać maki, róże i stokrotki.

      

Prace, które wykonali młodzi plastycy zostały wyeksponowane na forum szkoły.

      

Uczniowie spotkali się także z ciężarowcem Robertem Dołegą. Podczas tego spotkania obejrzeli krótki film na temat imprez sportowych w podnoszeniu ciężarów, podziwiali zdobyte przez sportowca medale oraz uczestniczyli w zajęciach sportowych, które przygotował zaproszony gość. Na koniec otrzymali pamiątkowe zdjęcia z autografem.

Uwieńczeniem imprezy było przedstawienie teatralne „Calineczka” w wykonaniu młodych artystów naszej szkoły oraz dyskoteka.

   

Dzień ten był wyjątkowy dla całej społeczności szkolnej. Organizatorzy i goście zapewnili uczniom moc atrakcji i dawkę wspaniałej zabawy.

  

Organizatorami imprezy we współpracy z zaproszonymi gośćmi byli: Janusz Zboina, Agnieszka Koźlak, Agnieszka Dybciak, Beata Jakubiec, Agnieszka Nawrocka, Renata Mościcka, Małgorzata Bujak.

 

(Opracowała: Agnieszka Koźlak)

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót