„Mistrz tabliczki mnożenia”

 

     

 

       Dnia 10 marca w naszej szkole już po raz drugi odbył się konkurs pt.”Mistrz tabliczki mnożenia”, organizowany przez p. Bożenę Tryboń i p. Katarzynę Koć.

W konkursie wzieli  udział przedstawiciele klasy V i VI szkoły podstawowej, klasy I, II i III gimnazjum, oraz II/ III przysposabiającej do pracy.

        Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy etap polegał na uzupełnieniu testu składającego się z 20 przykładów  mnożenia liczb w zakresie 100. Kolejne etapy odbywały się na zasadzie gier przy użyciu kart matematycznych z tabliczką mnożenia. Tym razem gry w których uczestniczyli zawodnicy konkursu nosiły nazwę „Piotruś matematyk”, i ”, Sokole oko”.

       

     

Mamy nadzieję, że udział w konkursie dostarczył wszystkim uczestnikom wiele pozytywnych emocji i zachęcił do dalszych ćwiczeń by za rok stać się Mistrzem tabliczki mnożenia, którą w tym roku została Dagmara Szczygielska z klasy IIa gimnazjum.

Gratulujemy Tomkowi Gajowniczkowi z klasy I gimnazjum za zajęcie drugiego miejsca, a Edycie Kołodziejczyk z klasy III gimnazjum za zajęcie trzeciego miejsca.

 

Do zobaczenia za rok!

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót