Dzień  Mikołaja

 

 Dnia 7 grudnia 2009r. w Zespole Szkół Specjalnych im. M. Konopnickiej w Łukowie odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mikołaja”. Obchody uczniowie poszczególnych klas rozpoczęli z Wychowawcą.

           

   

           

 

Do naszej placówki przyjechała grupa akrobatyczna „Mali wytrwali” z Zaliszcza koło Podedwórza. Grupa składała się z 15 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z opiekunami.

W tym szczególnym dla dzieci dniu przybyli także zaproszeni goście w osobach H. Lipiec, H.Tymosz, B. Jazurek oraz kawalerowie orderu uśmiechu Mirosław Greluk, Maria Woźniak i nasz znakomity sportowiec łukowianin Robert Dołęga.

 

Na występ zostali zaproszeni również uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Baczkowa z wychowawczynią panią L. Jasińską.

Uroczystość rozpoczęła się apelem, na którym zostały wręczone nagrody dyrektora, które otrzymały dwie nauczycielki: pani A. Koźlak i pani M. Badurka.

     

Grupa akrobatyczna przedstawiła swój występ, który obejrzała cała społeczność szkolna, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Wspaniały pokaz akrobatycznych zdolności zaangażował uczniów, którzy nieprzerwanie bili brawa. Po występie odbyły się warsztaty gdzie uczniowie mogli próbować swoich umiejętności cyrkowych tj. żonglowanie, diabolo, kręcenie talerzami.

 

  

         

        Szczególne podziękowanie składamy panu J. Nowak firma Novbud, który był sponsorem tej imprezy.

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót