„ Gwiazdkowa Niespodzianka”  

 

 

20 stycznia 2012 roku w naszej placówce odbyła się niecodzienna uroczystość. Pojawił się Mikołaj oraz wspaniali goście.  

 

Gościliśmy młodzież z Chrześcijańskiej Fundacji „Radość”, Świetlicy Środowiskowej „Akademia Juniora” z Warszawy oraz  grupę Amerykanów z Kentucky. Nasi młodzi goście przedstawili program artystyczny, dzięki któremu mogliśmy znów poczuć świąteczną atmosferę.

  

   

Przyczyniły się do tego także paczki, którymi zostali obdarowani wszyscy nasi uczniowie. Dzieci do lat 14 otrzymały prezenty, przygotowane przez ich rówieśników z Niemiec, natomiast starsi, dostali słodycze zakupione przez sponsorów z naszego rejonu. Pomoc finansową w zakupie paczek zaoferowali państwo B. i G. Sławińscy z Łukowa, pan Michał Zarzycki – radny miasta Łukowa, pan Tomasz Mańko z Radzynia Podlaskiego oraz pan Sławomir Domańskiz Łukowa.

   

Spotkanie to miało szczególny charakter, ponieważ było okazją
do podziękowania organizatorom (p. T. Mańko z Radzynia Podl., p. S. Domańskii Club Rotary Warszawa Wilanów) za wycieczkę do Szwecji, w której uczestniczyło 16 naszych uczniów i 4 opiekunów.

Naszą uroczystość zaszczycili też inni goście – p. Krzysztof Tymoszuk – wicestarosta Łukowski, p. Michał Zarzycki  - radny naszego miasta, p. Zofia Żuk – prezes Spółdzielni Łuksja. Obecni byli też p. T. Mańko, p. S. Domański oraz rodzice naszych uczniów.  Wszystkich zaliczamy do grona naszych przyjaciół i życzliwych nam ludzi.

Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja filmu nakręconego podczas wycieczki. Potem odbył się poczęstunek, podczas którego rodzice mogli spotkać się z gośćmi i osobiście podziękować za ogromne serce i radość ich dzieci.

 

(Opracowała: Małgorzata Wielgosz, Ewa Listopad)

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót