Ferie w szkole!

 

W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole były organizowane zajęcia pod hasłem „Tropiciele zimowych przygód” dla uczniów, którzy aktywnie chcieli spędzić swój wolny czas, a przy okazji poznać i zobaczyć wiele ciekawych miejsc w naszym mieście.

Pierwszego dnia uczniowie byli w grocie solnej, w której mogli skorzystać z mikroklimatu charakterystycznego dla wybrzeża morskiego oraz warunków istniejących w kopalni soli i wzmocnić odporność organizmu. W drugim dniu czas spędzili w Centrum Rozrywki Arkabos, gdzie próbowali swoich sił w zbijaniu kręgli i relaksowali się na placu zabaw. Trzeciego dnia odwiedzili Regionalne Muzeum  w Łukowie, w którym obejrzeli min. nową wystawę rzeźby ludowej Mieczysława Zawadzkiego. Bardzo ciekawie o ekspozycji opowiadała nam Pani Agnieszka Szaniawska. W czwartek ponownie bawili się Centrum Rozrywki Arkabos. W piątek natomiast wybrali się do nowego kina Łuków na projekcję filmu animowanego „ Nie chcem, ale lecem. Skubani”. Film bardzo wszystkim się podobał.

     

               

     

Organizatorami zajęć były: p. E. Listopad, A. Nawrocka, D. Trochimska. Pracę organizatorów wspomagali: M. Badurka, A. Kryczka – Wysokińska, A. Strzyżewska, M. Walecka, D. Rychlik oraz rodzice.    

 

(Opracowała: Ewa Listopad)

 

Aktualności