VI Przegląd Małych Form
 Artystycznych

 

 

 

Dnia 19 maja 2016r. odbył się w naszej szkole VI Przegląd Małych Form Artystycznych. Na scenie zaprezentowało się siedem grup teatralnych z przedszkoli i szkół powiatu łukowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiły się: Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie  nr 4, Przedszkole Katolickie nr 1 oraz Przedszkole Integracyjne nr 1 z Łukowa. Ponadto na scenie wystąpiły grupy starsze ze Szkoły Podstawowej z Trzebieszowa oraz Zespołu Szkół z Gołąbek. Również grupa teatralna z naszej placówki zaprezentowała swoje umiejętności w inscenizacji bajki „Złota rybka” pod kierunkiem pani Beaty Jakubiec. Wszystkie zespoły przygotowały bardzo ciekawe i barwne inscenizacje.

                        

                     

 

        

             

Dzięki tej imprezie młodzi aktorzy mieli szansę zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności szerokiej widowni, również dzięki lokalnym  mediom: Master TV i lukow24.pl

Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczny Przegląd Małych Form Artystycznych zakończył się dla wszystkich uczestników zwycięstwem. Wszystkie grupy otrzymały za udział w przeglądzie pamiątkowe dyplomy, upominki oraz gromkie brawa.

Podczas przerwy młodzi aktorzy uczestniczyli w słodkim poczęstunku, podczas którego mogli wymienić się swoimi przeżyciami i wrażeniami scenicznymi.

          

Za przygotowanie i organizację przeglądu odpowiedzialne były panie: A. Dybciak, A. Koźlak, A. Nawrocka.

Kolejny przegląd już za rok! :)

 

(Opracowała: A. Koźlak)

 

Aktualności