V Przegląd Małych Form
 Artystycznych

 

Już po raz piąty w naszej szkole odbył się Przegląd Małych Form Artystycznych. Impreza odbyła się 10 marca 2015r. Na scenie zaprezentowało się osiem grup teatralnych z przedszkoli i szkół powiatu łukowskiego. Do udziału w imprezie zgłosiły się: Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 4, Przedszkole Katolickie oraz Publiczne Przedszkole Integracyjne z Łukowa. Ponadto na scenie wystąpiły grupy starsze ze Szkoły Podstawowej z Trzebieszowa, Zespołu Szkół z Gołaszyna oraz grupa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Baczkowa. Również grupa teatralna z naszej placówki zaprezentowała swoje umiejętności w inscenizacji bajki „Królowa Śniegu”. Wszystkie zespoły przygotowały bardzo ciekawe i barwne inscenizacje.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

 

Dzięki tej imprezie młodzi aktorzy mieli szansę zaprezentowania swoich zdolności i umiejętności szerokiej widowni, również dzięki lokalnym  telewizjom: MasterTV i Magnes.TV.

Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczny Przegląd Małych Form Artystycznych zakończył się dla wszystkich uczestników zwycięstwem. Wszystkie grupy otrzymały za udział w przeglądzie pamiątkowe dyplomy, upominki oraz gromkie brawa.

       

Po przeglądzie młodzi aktorzy uczestniczyli w słodkim poczęstunku, podczas którego mogli wymienić się swoimi przeżyciami i wrażeniami scenicznymi.

        Przegląd nie mógłby odbyć się bez wsparcia osób o ogromnym sercu. Sponsorami wspierającym tegoroczną imprezę był pan Marcin Sobiech – właściciel firmy SiL-Dar oraz Nowa Piekarnia z Łukowa.

Za przygotowanie i organizację przeglądu odpowiedzialne były panie: A. Dybciak, A. Koźlak, A. Nawrocka, A. Strzyżewska

Kolejny przegląd już za rok! :)

 

(Opracowała: A. Koźlak)

 

Aktualności