III  INTEGRACYJNY  PRZEGLĄD  MAŁYCH  
FORM  ARTYSTYCZNYCH

 

 

Już po raz trzeci, w naszej szkole odbył się Integracyjny Przegląd Małych Form Artystycznych. Impreza odbyła się 28 marca 2012r. Na scenie zaprezentowało się osiem grup teatralnych.

 

   

W III Integracyjnym Przeglądzie Małych Form Artystycznych wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Trzebieszowie, Zespołu Szkół w Gołąbkach, Zespołu Szkół w Tuchowiczu, Zespołu Szkół w Gołaszynie, Zespołu Szkół w Krynce, Zespołu Placówek w Łukowie oraz przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 oraz Miejskiego Przedszkola nr 4 w Łukowie. Część z tych szkół od wielu już lat współpracuje z naszą placówką, uczestnicząc w licznych spotkaniach integracyjnych.

  

  

  

  

Podczas tegorocznego przeglądu obejrzeć można było ciekawie przygotowane spektakle, takie jak: „Zielony kapturek”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Kopciuszek na wesoło”, „Witaj wiosno!” oraz wspaniałe tańce. Wszystkie szkoły za udział w przeglądzie otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz gromkie brawa.

   

Po przeglądzie młodzi aktorzy uczestniczyli w słodkim poczęstunku, podczas którego mogli wymienić się swoimi przeżyciami i wrażeniami scenicznymi.

 

Przegląd nie mógłby odbyć się bez wsparcia osób o ogromnym sercu. Sponsorami tegorocznej imprezy byli: pan Adam Sosnowski Prezes ZNP w Łukowie i pan Marcin Sobiech – właściciel firmy Sil-Dar.

Za przygotowanie i organizację przeglądu odpowiedzialne były panie: A. Dybciak, A. Koźlak, A. Nawrocka, L. Piechocka, I. Sulej 
i E. Listopad.

Kolejny przegląd już za rok! :)

 

(Opracowała: Agnieszka Koźlak)

 

Archiwum - powrót

Aktualności - powrót