XXV DRUŻYNOWY KONKURS ZABAW SPRAWNOŚCIOWYH
SZKÓŁ SPECJALNYCH W SIEDLCACH

W dniu 14 maja 2015 został przeprowadzony po raz XXV Drużynowy Konkurs Zabaw Sprawnościowych Szkół Specjalnych Siedlce 2015 . Do udziału w zabawach drużynowych zostały zaproszone szkoły specjalne oraz ośrodki szkolno - wychowawcze z województwa lubelskiego i mazowieckiego.

W rozgrywkach wystartowały następujące drużyny w kategorii szkół gimnazjalnych: Ignaców, Sokołów Podlaski,  Garwolin, Baczków, Siedlce, Łuków.

Do grupy gimnazjów zgłosiło się sześć zespołów, w związku z tym odbyły się eliminacje w dwóch grupach po trzy drużyny. Do finału przeszły po dwie pierwsze drużyny. W eliminacjach uczniowie mieli do pokonania 4 konkurencje,  zaś w finale uczniowie Zespołu Placówek z Łukowa  zajęli II miejsce i do pokonania mieli 6 konkurencji sprawnościowych. Gratulacje!!

Uczniowie reprezentujący naszą placówkę:

1.    Paulina Pawłowska                              5. Rafał Sujka

2.    Kamil Stefaniak                                6. Daniel Gostołek

3.    Damian Stefaniak                             7. Jan Strachota

4.    Łukasz Witkowski

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary, paczki dla zawodników oraz nagrody rzeczowe dla szkół.

Do zabaw sprawnościowych uczniów przygotowali : G. Celiński, R. Mościcka.

(Opracowała: R. Mościcka)